Richard Maibaum

6,8
1 331 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Richard Maibaum

Nie dość, że napisał scenariusze do najlepszych a przy okazji moich ulubionych "bondów" to jeszcze ostatni napisał w wieku 80 (!!!) lat!!! To jest głowa! Myślę, że każdy chciałby po pierwsze dożyć takiego wieku, a po drugie być wciąż w tak doskonałej kondycji intelektualnej. Szacunek na zawsze!

Marek32

Mnie natomiast zastanawia jak po tak udanych Bondach, czyli chociażby ''Doktor No'' oraz ''Operacja Piorun'' mógł stworzyć parodię Bonda i jednocześnie kina sensacyjnego pod tytułem ''Diamenty są wieczne''.

buterfly

Hm, może nie parodię, ale fakt, że z jego Bondów ten rzeczywiście chyba jest najsłabszy. Ale to normalne, każdy twórca ma lepsze i czasem gorsze dni. Ci najlepsi mają więcej dobrych:)

Marek32

Oczywiście dlatego ma u mnie szacunek za wspominane odsłony, natomiast w Diamenty są wieczne, ewidentnie niektóre sytuacje są parodią, które uważam pasują do parodii kina akcji mam tu na myśli zachowanie Tiffany - https://www.youtube.com/watch?v=D0erPUEn9Ug moment od 7:04 - 7:022

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones