PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=451244}
7,4 276 763
oceny
7,4 10 1 276763
7,6 41
ocen krytyków
Skyfall
powrót do forum filmu Skyfall

Ale teraz o Javierze Bardemie . Jest fantastyczny. Ręce same składają się do oklasków . Oglądałem dziś po raz 3 Skyfall i chłonąłem każdą scenę z nim . Rewelacja ...

ocenił(a) film na 7
Jaberwoocky1

Wiem że pisałeś to 5 lat temu ale właśnie powtórzyłem sobie Skyfall i stwierdzam że Javier mógłby grać Jokera.

ocenił(a) film na 7
Jaberwoocky1

A ja przez ten nieszczęsny kolor włosów, w ogóle nie pasujący do jego aparycji i wyglądający jak źle dobrana peruka, nie mogę się skupić na jego grze.

ocenił(a) film na 3
Jaberwoocky1

Ja widzialem raz w kinie i nigdy wiecej - rezyser powinien mi zwrocic pieniadze i zmarnowany czas. To ''coś'' nie powinno sie nazywac Bondem!

ocenił(a) film na 7
Jaberwoocky1

Powtórzyłam sobie Skyfall przed nowym Bondem i stwierdzam, że gra Bardema to śmiech na sali. Jest tak karykaturalny i przerysowany, że budzi tylko politowanie a nie strach. Wszyscy zachywycają się bezkrytycznie jego rolą, bo to Bardem. Niektórzy aktorzy tak mają, choćby zagrali padakę to ludzie i tak będą bezrefleksyjnie bić brawo.

ocenił(a) film na 9
Soowka_Ninja

Do tej seri czarny charakter idealny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones