PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=349682}

Miłości wieczna radość

Love's Abiding Joy
6,6 775
ocen
6,6 10 1 775
Miłości wieczna radość
powrót do forum filmu Miłości wieczna radość

ja nie wiem w jakim stanie wy byliscie kiedy ogladaliscie ten film zeby dac mu ocene 9 albo 10 (bo skoro srednia jest powyzej 8 to wiele osob musialo taka pomylke popelnic. fabula jest okropna, realizacja tez, taki pokolorowany western, a w zasadzie to z westernu tu nie ma zbyt wiele. generalnie bardzo kiepski film

daniel81

Jeżeli oczekiwałeś westernu to nie dziwi mnie twoje rozczarowanie .

ocenił(a) film na 2
buterfly

Szczerze mówiąc było to już tyle lat temu że nie pamiętam filmu ale odnosząc się do Twojej wypowiedzi film jest reklamowany na filmwebie jako western.

daniel81

Akurat Filmweb pod względem gatunku produkcji często może wprowadzać w błąd :) - Na imdb western wymieniony jest jako ostatni, najpierw jest dramat i familijny a na końcu właśnie western i uważam że właśnie taka kolejność jest właściwa .

ocenił(a) film na 5
daniel81

Nie jest tak źle. Taki tam westernik obyczajowy. To by była lepsza produkcja gdyby to był serial tv. Poszczególne części sprawiają wrażenie oderwanych od siebie, bez ładu i składu. Choć w tej przynajmniej dali lepszą muzykę w początku.

daniel81

jak nie wiesz to źle nie oceniaj dobrego filmu trzeba kogoś stracić by przeżywać z nimi ból utraty dziecka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones