PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801}

Licencja na zabijanie

Licence to Kill
7,0 29 825
ocen
7,0 10 1 29825
7,1 8
ocen krytyków
Licencja na zabijanie
powrót do forum filmu Licencja na zabijanie

Bond. Timoty Bond

ocenił(a) film na 8

No właśnie... Timoty Dalton nie jest najlepszym Bondem. W jego oczach Bond jest nieco za sztywny, przez co trochę karykaturalny. Natomiast sam film jest jednym z najlepszych z serii. 7+/10

ocenił(a) film na 6
Misiu

Zgadzam się z wypowiedzią ze nie jest najlepszym Bondem, ale z tym że film jest jednym z najlepszych z zerii juz nie. Timoty wogóle mi nie pasuje na Bonda. Zobaczymy jak spisze się Brosnan

ocenił(a) film na 10
primeraP10

Wlasnie moim zdaniem on jest najlepszy po Seanie Connery ma dobry wyglad na Bonda i na dodatek gra idealnie jak z ksiazkowej wersji ale to tylko moje zdanie

ocenił(a) film na 10
primeraP10

Dalton w tym Bondzie stworzył jedną z najlepszych kreacji 007 w cyklu. Zaś "Licencja na zabijanie" nie została przebita przez żadnego bonda po 1989 roku.

primeraP10

"Zobaczymy jak spisze się Brosnan "

piszesz jak potłuczony. post z 2009 roku z takim tekstem świadczy, że albo półwieku pod lodem przeleżałeś, albo się przejęzyczyłeś, albo mieszkasz w dupie świata i nie widziałeś żadnego Bonda z Brosnanem.:)

ocenił(a) film na 6
Redgard

Redgard. Chyba nie zrozumiałeś mnie.
Pisze tak, otóż oglądam cała serie od pierwszej częsci jeszcze raz od początku. Nie pamiętam jak grał Brosnan, bo dawno już oglądałem Bonda z nim w roli głównej. Jeśli Cię to zadowoli oglądałem go już miesiąc temu.

ocenił(a) film na 9
primeraP10

"Zgadzam się z wypowiedzią ze nie jest najlepszym Bondem, ale z tym że film jest jednym z najlepszych z zerii juz nie. Timoty wogóle mi nie pasuje na Bonda. Zobaczymy jak spisze się Brosnan "


Trzeba pielegnowac ten post jak ogrod:D:D:D

ocenił(a) film na 8
Lestat

;)))))))))))))

primeraP10

Jeśli oglądasz ją w telewizji, to się możesz zawieść.
Filmy z Brosnanem zostały wyemitowane w tym samym czasie co pierwsze odcinki z Connerym. Sprawdziłem program na następne dwa poniedziałki i Bonda w nim już nie ma.
Za tydzień "Wielki Gatsby".

Odnośnie zaś samego Daltona. Wydawało mi się że był w tej roli znacznie lepszy. Tak jak nie mam nic do gry Connery'ego, Craiga i Brosnana, tak mimika Moore'a i Daltona jakoś mnie drażniły. Moore często robił zdziwioną minę, przez co wydawał mi się jakimś fałszywym agentem, który pierwszy raz wykonywał swoją misję. U Daltona drażnił mnie jego szeroki uśmiech - nie wiem czemu, ale tak było. Trochę przypominał mi uśmiech ludzi testujących na sobie siłę wiatru w tunelu aerodynamicznym.

Niemniej filmy z jego udziałem uważam za jedne z lepszych w serii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones