PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32996}

Asteroida

Asteroid
5,2 258
ocen
5,2 10 1 258
Asteroida
powrót do forum filmu Asteroida

ów laser na szczęście tylko rozszczepił kometę to już 100 razy bardziej prawdopodobne NIŻ by w próżni zniszczyć jakimś spójnym strumieniem światła takiego kolosa. Miałem ubaw niema co szansa i tak 1% ale ok więcej niż 0,01% dlatego daje za to PLUS. Inna sprawa, że chyba nikt ze speców od efektów nie znał 3dmaxa ani jakiegoś dobrego programu do retuszu w czasie kręcenia tego filmu. Adobe photoshop, 3dmax chyba 2 albo nawet 3 czy adobe premiere już istniały w 1997 jestem na 99% pewny bo używam 3d zwykłego(DOS) od 1992chyba :) a maxa od LO wsumie jak miałem Celerona 400.

Budżet tego filmu raczej wydaje się nie być jakiś niski patrząc po aktorzynach :) więc coś słabi się trafili spece od efektów niema co.
PS. da się obejrzeć na pewno jest to inny film niż Armageddon :) Ale no średnio wypada.
PS2. Swoją drogą czy już ktoś nie nakręcił podobnego filmu (tak między tym a armegeddon akcja)? tylko, że 2 meteory leciały jeden spadł i zrobił mega tsunami co jest prawdopodobne a ten większy rozłupali na pół popełniając samobójstwo swojego promu. I URATOWALI JUESEJ :)

ocenił(a) film na 4
KREATOR

Interesuję się problematyką impaktów różnych śmieci z Ziemią, obejrzałem wiele filmów związanych z tym tematem, ale to co przedstawili w "Asteroidzie" to po prostu potwarz dla nawet elementarnych podstaw fizyki. 7 kilometrowej asteroidy nie da się tak łatwo w kawałeczki rozwalic (potrzebna by była kilkuset megatonowa głowica,której zapewne uzył Bruce Willis w Armageddonie, chociaz i tak wątpię, czy jest możliwe wyproduowanie takie petardy). Twórcy zapewne chcieli być oryginalni, bądź też jak zauważył poprzednik nie chcieli się zbytnio narobić, więc wykorzystali pomysł z laserem podczepianym pod myśliwiec. Przecież to kpina! Nie dość,że musiałby być wielkości elektrowni atomowej to jeszcze musiałby być do nich wszystkich podłączony,aby zmagazynować wymaganą ilość energii. Co do filmu, byłby nawet nawet,gdyby zastąpili ten debilny pomysł z laserem,czymś bardziej racjonalnym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones